Основну частину часу новонароджене маля спить. Як би ви не оточували свою дитину турботою і ласкою, багато подій викликають у маленького чоловічка стрес. Уві сні відбувається відновлення енергетичних запасів, а нервова система немовляти «приходить до тями» і готується до нових вражень.

За останні 30 років технології зробили крок далеко вперед. І якщо раніше при купівлі спального місця батьки звертали увагу переважно на якість, то зараз доводиться розглядати величезну кількість модифікацій меблів. Думаючи над тим, як правильно вибрати ліжечко для новонародженого, зверніться до матеріалів цієї статті. Тут ви знайдете повну інформацію про види, механізми дитячих ліжечок, матеріали, з яких вони зроблені.

Які види ліжечок у нас є

Звичайна дитяча люлька

Стандартні розміри цього ліжка – 120 см на 60 см. В основному такі спальні меблі виготовлені з:

  • дерева, пофарбоване фарбою або просто вкрите нетоксичним лаком.
  • МДФ фарбований або плівковий
  • Ламіноване ДСП найвищого класу екологічності

Матрацик з 4-х сторін оточений стінками-решітками, що оберігають малюка від падіння. Передня стінка може бути відкидною.

Ця модель приваблива своєю простотою та вартістю. Купуючи її, пам’ятайте – заколисати малюка в ній ви не зможете, для цього вам доведеться брати його на руки, а потім знову укладати. Не виключено, що ви потурбуєте чутливий сон дитини.

Приставні ліжечка

По суті те саме, що звичайна дитяча люлька, але з двома основними відмінностями це:

  • Відкидний бортик або бортики тільки по трьох сторонах
  • Регульована висота ліжечка, для зручного встановлення до дорослого ліжка
Ліжко з маятником

Цей вид ліжечок для сну ми виділяємо в окремий клас дитячих спальних місць. За габаритами та зовнішнім виглядом вони мало відрізняються від класичних дитячих ліжечок, але у них є одна істотна перевага – можливість розгойдуватися завдяки встановленому маятниковому механізму.

Ложе може похитуватися після легкого поштовху – кілька циклів за інерцією. Ця система полегшує фізичне навантаження для мам, тому конкурує з колисками.

Ліжко – трансформер

Дуже цікаві за своєю конструкцією та можливостями дитячі ліжечка, які ростуть разом з малюком, трансформуючись під мінливі потреби дитини.

Таких ліжечок у нас два види:

  • Ліжечка 2 в 1 – це саме ліжечко та комодик для сповивання.
  • Ліжечко 3 в 1 – спочатку являє собою дитячу люльку і комодик для сповивання, але в міру дорослішання дитини здатна трансформуватися в підліткове ліжко, письмовий стіл та приставну тумбу для столу або ліжка.

Варто відзначити, що дані ліжка мають більшу вартість через свою конструкцію по відношенню до інших видів ліжечок, але розраховані на більш тривалий термін експлуатації, завдяки тому що конструкції розрахована на “виріст”.

 

Ліжечка для двох новонароджених

Є звичайними ліжечками люльками – але на два спальних місця.

Мають низку переваг:

  • Компактність розмірів по відношенню до двох звичайних люльок
  • Багато деталей мають загальну конструкцію – від цього вигідніша вартість

Leave a comment