ДОСТАВКА

Доставка товарів здійснюється на території України кур’єрською службою НОВА ПОШТА (на відділення або доставка за адресою).

Відправлення здійснюється із міста Чернігів.

 

ОТРИМАННЯ ТОВАРУ

При отриманні обов’язково перевіряйте наявність всього товару в замовленні, а також його зовнішній вигляд (вигляд та цілісність упаковки)

Весь товар застрахований під час відправлення на повну вартість.

Якщо перевізник пошкодив вантаж під час транспортування, обов’язково потрібно зробити:

 1. Скласти акт про пошкодження вантажу
 2. Сфотографувати акт та пошкодження
 3. Повідомити Вашого менеджера та надіслати фотографії

Тільки в такому випадку ми беремо на себе подальші розгляди, а Вам надсилаємо нові деталі або новий виріб за наш рахунок.

Якщо Ви виявили пошкодження після того, як отримали товар у перевізника, претензії не приймаються!

ЗБІРКА

Меблі поставляються в розібраному вигляді і зібрати її вдома поодинці не складе труднощів. Це як дитячий конструктор, тільки більше. У комплекті з товарами додається схема збору.

Жодних спеціальних інструментів чи знань не потрібно. У випадку, якщо Вам не вдається зібрати — звертайтеся до наших менеджерів, ми допоможемо.

РЕКЛАМАЦІЇ

Рекламацією вважається товар неналежної якості з дефектами виробництва.
Якщо товар був пошкоджений або недоукомплектований на підприємстві Постачальника, останній зобов’язаний доукомплектувати або провести заміну даної рекламації.

Якщо товар був пошкоджений при перевезенні транспортом кур’єрської служби\ Покупця, Постачальник не несе відповідальності за пошкодження.

ОБМІН І ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ

 • Пошкоджено деталі, певні елементи.
  – Заміна пошкоджених деталей за рахунок Продавця.
 • Товар не відповідає заявленим при купівлі характеристикам – не той колір, форма, розмір, інше.
  – Безкоштовна заміна протягом 30-х днів, доставка за рахунок Покупця в залежності від товару та випадку.
 • У разі повернення (заміни), Покупцеві потрібно зв’язатися зі своїм Менеджером, що веде проект. Повернення (заміна) здійснюється відправкою товару кур’єрською службою НОВА ПОШТА за рахунок Покупця.
 • Після оформлення повернення гроші повертаються Покупцеві на рахунок протягом 60 днів.
 • Товар, який виготовлявся під індивідуальне замовлення – в т.ч. у певній тканині, у певних нестандартних розмірах, кольорах тощо.  —  обміну та поверненню не підлягає. У разі відмови від замовлення Покупець оплачує вартість доставки в дві сторони.
 • Повернення або обмін товару належної якості не здійснюється, якщо було порушено заводське впакування, і товар був в експлуатації.
 • Поверненню або обміну не підлягають товари нестандартних розмірів (якщо товар виготовлявся на індивідуальне замовлення покупця).
 • Повернення або обмін матраца належної якості не здійснюється, якщо було порушено заводське впакування, і матрац був в експлуатації.
 • Повернення або обміну не підлягають матраци нестандартних розмірів (якщо матрац виготовлявся на індивідуальне замовлення покупця).
Back to Top